על אודות עו”ד שחר שוורץ

עורך הדין שחר שוורץ, העומד בראש המשרד, הוא בעל תואר ראשון במשפטים מהמרכז האקדמי למנהל ולעסקים ברמת גן, תואר שני במשפטים LLM מאוניברסיטת בר אילן ותואר במנהל עסקים מאוניברסיטת דרבי באנגליה. עו”ד שוורץ עוסק בגישור ובדיני משפחה ועבר השתלמויות רבות של לשכת עורכי הדין ושל מוסדות לימוד אחרים.

עו”ד שחר שוורץ, יליד 1971, נשוי ואב גאה לשלושה. עוה”ד שוורץ חובב בעלי חיים  .

ה’אני מאמין’

בעבודתי כעורך דין בחרתי להתמחות בתחום המשפחה, תחום שונה ורגיש מתחומי משפט אחרים. אני מטה אוזן קשבת למצוקותיו של הלקוח, תומך בו ומנחה אותו. אני פועל מתוך תחושת שליחות ורצון לסייע לזוגות שהגיעו למבוי סתום ביחסיהם. כחלק מתחושת השליחות הזו אני מייצג בהתנדבות (פרו בונו) לקוחות שאין ביכולתם לממן ייצוג משפטי.

אני רואה לנגד עיניי את בני האדם שבהם עוסקים התיקים, ולכן אלה העקרונות המנחים אותי:

  1. לפעול לטובת הילדים ולהזכיר ללקוח/ה (בין שאני מייצג את האב, בין שאני מייצג את האם) שהם מתגרשים זה מזה ולא מהילדים; ילדים לעולם אינם מתגרשים מאבא ואימא.
  2. לצמצם ככל האפשר את הנזקים הנפשיים והכלכליים העלולים להיגרם ללקוח וילדיו, כדי להקל עליהם לפתוח את הפרק החדש בחייהם.
  3. לתת שירות אמין, מקצועי וענייני בכל עת – הלקוח מוזמן להתקשר אליי לטלפון הנייד כדי שאוכל להשיב מיד לכל שאלה שמתעוררת אצלו.

כל תיק נבחן לעומק, ובמידת הצורך משולבות בו חוות דעת של המומחה המתאים – חוקר פרטי, מאבחן מסוגלות הורית, מתאם הורים, גרפולוג, אקטואר (רואה חשבון), פסיכולוג ואחרים.

הטיפול בתיק נעשה בשיתוף הלקוח ובשקיפות מלאה – הלקוח משתתף בהערכות המקצועיות של הסיכונים והסיכויים בתיק, והוא מקבל עדכון שוטף על מצב התיק.

העבודה נעשית בהקפדה מלאה על פרטיות הלקוח; כל העניינים הקשורים בתיק נשמרים בחיסיון מלא.

                                      צור קשר עכשיו ותהיה גם אתה לקוח מרוצה לחץ כאן ליצירת קשר