תביעת מזונות: להגיע להסכם הוגן המקובל על שני הצדדים

כאשר מדובר על תביעת מזונות בגירושין, האמור חל על גובה המזונות אותו חייב האב לילדיו על פי דין תורה. הליך זה הינו הליך מורכב, לא רק משום שאין נוסחה אחידה לקביעת גובה המזונות (אם כי קיימות המלצות ועדת שפימן) אלא משום שלא אחת גורר נושא זה את שני הצדדים למאבקים קשים ומתישים. הדבר עלול לקרות בין אם בשל תביעות מוגזמות של הצד התובע ובין אם בשל בריחה מאחריות של הצד הנדרש לשלם. עורך הדין שחר שוורץ בעל ניסיון רב בניהול תיקי גירושין ויסייע לשני הצדדים להגיע להסכם הוגן המקובל עליהם.

תביעת מזונות_1

הליך הגשה וניהול תביעת המזונות

הליך תביעת המזונות מתנהל במספר שלבים:

  • תביעת מזונות נפתחת באמצעות הגשת תביעה ובקשה לבית משפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני. מומלץ ביותר לפנות לעורך דין העוסק בתחום הגירושין על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורך.
  • בתביעת המזונות יש לפרט את צרכי הילדים ובנוסף מופיעים בה נתונים אודות משכורות ונכסים של הצדדים (טופס “הרצאת פרטים” ) .
  • לאחר הגשת כתב התביעה, על הנתבע להגיש כתב הגנה מטעמו שלאחריו יקבלו הצדדים הזמנה לדיון קדם משפט ( קד”מ).
  • לאחר דיון זה, ובמידה ואין הסכמות המאפשרות מתן פסק דין בהסכמה, ייקבע מועד דיון ההוכחות בו כל צד מעלה ומוכיח את טענותיו. לבסוף , בית המשפט הנכבד מחליט אודות פסק הדין.

עורך הדין שחר שוורץ – ניסיון רב בניהול תיקי גירושין

עורך הדין שחר שוורץ בעל ניסיון רב בניהול תיקי גירושין. תפקיד המשרד להשיג עבורך את המקסימום המגיע לך ולילדיך. מצד שני, במידה וחויבת בתשלומים שאינך יכול לעמוד בהם, משרדנו יסייע לך להגיע להסדר מזונות חדש המותאם ליכולותיך.
עורך הדין  שחר שוורץ רואה בשימור יחסים תקינים ובהובלת המתגרשים לדיון ענייני והוגן, חלק מכריע מתפקידיו של עורך דין. המשרד עושה שימוש בכלים מתקדמים מעולם הגישור לפתרון קונפליקטים ומשברים. הניסיון הרב שצבר המשרד בניהול תיקי גירושין מקל על בני הזוג להגיע להסכם הוגן אשר ימנע משברים עתידיים ביחסים.

להסכם הוגן אשר ימנע משברים עתידיים צרו קשר עם עורך הדין שחר שוורץ