הסכם שלום בית: לשמור על שלמות התא המשפחתי

זוגות רבים בוחרים, לפני שיחליטו על פירוק סופי של הקשר ביניהם, לערוך ניסיון נוסף לשיקום מערכת היחסים על מנת לשמור על שלמות התא המשפחתי. הדרכים הנפוצות לעשות זאת הן: טיפול זוגי, עריכת הסכם שלום בית או אף שילוב ביניהן. הסכם שלום בית הינו מסמך המעגן את המחלוקות העולות בין בני הזוג בנושאים שונים לכדי הסכמות. עורך הדין שחר שוורץ מצטיין בהובלה רגישה ואסרטיבית של שני בני הזוג לחתימה על הסכם שלום בית יציב ובעל סיכויי הצלחה גבוהים.

Ehevertrag
 דברים שחשוב לדעת אודות הסכמי שלום בית

כשברור שהיחסים נקלעו למשבר, מומלץ להקדים ולטפל בו פן יעמיק הקרע ויחריף. הסכם שלום בית ולחילופין גירושין מהווה פתרון מתאים במקרים אלו. מספר דברים שחשוב לדעת אודותיו:

  • הסכם שלום בית יכול לכלול החלטות בתחומים שונים, החל מחינוך הילדים ועד לחלוקת הרכוש במקרה ושלום הבית לא עולה יפה.
  • על מנת שיקבל תוקף משפטי, חייב ההסכם להיות מאושר בבית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני.
  • היה ובני הזוג חוששים כי ההסכם לא יצלח, ניתן להסדיר בתוכו סעיפים הנוגעים גם להליך הגירושין כגון חלוקת רכוש ומשמורת. הסכם זה מכונה בעגה המשפטית “הסכם שלום בית ולחילופין גירושין”.

עורך הדין שחר שוורץ – ניסיון רב בעריכת הסכמי שלום בית

עורך הדין שחר שוורץ הינו משרד עורכי דין בתל אביב בעל ניסיון רב בעריכת הסכמי שלום בית. במהלך עריכת ההסכם, מנהל עו”ד שוורץ עם הצדדים דיון ענייני ופורה בקשיים עימם הם מתמודדים, תוך שמירה על הסכמה והוגנות הדדית. בתנאים אלו, מתגברים הסיכויים לכך שהצדדים יכבדו את ההסכם וינהגו בהתאם לו וכך יצילו את הקשר ביניהם ואת התא המשפחתי כולו.   

אל תמתינו שהיחסים ייקלעו למשבר חריף.

לשמירת שלמות התא המשפחתי שלכם, צרו קשר עם עורך הדין שחר שוורץ