גישור משפחה: דרך מכובדת לניהול ופתרון סכסוכים משפחתיים

לצערנו, מצבים של סכסוכים משפחתיים בהליך הגירושין, סביב הסכמי ממון או בהליך של ירושות וצוואות למשל, אינם מצב נדיר. אם נקלעתם למצב כזה, אתם וודאי חשים לכודים בין הצורך להתנהל בזירה רגישה לבין הצורך לשמור על האינטרסים שלכם. גישור משפחתי הינו הליך מקובל ליישוב ופתרון מחלוקות משפחתיות המוכר על ידי בתי המשפט. עורך הדין שחר שוורץ הינו מגשר מוסמך בעל ניסיון רב בהליכי גישור משפחתי. עו”ד שוורץ יסייע לכם לנהל את ההליך באופן מקצועי ומכבד תוך חתירה להסכם לשביעות רצונכם.

Discussing contract conditions.

הליך הגישור בגירושין

שיטת הגישור המשפחתי זוכה לפופולאריות רבה במקרים של מאבקי גירושין.

המגשר מקשיב ומשוחח עם כל אחד מהצדדים הן בנפרד והן יחדיו. הוא מתווך ביניהם ומסייע להם להגיע לעמק השווה, תוך ראיית טובת שניהם וחשוב מכך – טובת הילדים, שלא מעט פעמים נשכחת במהלך המאבק המשפטי רווי היצרים. במקרה והגישור אינו צולח, כל צד רשאי להפסיקו בכל שלב והמידע שנמסר למגשר נותר חסוי ולא ניתן לעשות בו שימוש לאחר מכן.

להליך הגישור ישנם מספר יתרונות מרכזיים על פני הליך משפטי:

  • הליך הגישור מאפשר לצדדים להמשיך ולתקשר האחד עם השני, לעומת מאבק משפטי אשר עלול לייצר טינה ביניהם וכך לגרום לניתוק הקשר.
  • בהליך הגישור ישנה ודאות גבוהה לגבי התוצאה לעומת החלטת שופט שאינה ידועה מראש ובה לא פעם שני הצדדים, ובעיקר הילדים, עלולים לצאת נפסדים.
  • הליך הגישור קצר בהרבה בהשוואה להליך משפטי אשר יכול לקחת כמה שנים
  • עלותו של הליך הגישור נמוכה משמעותית בהשוואה להליך משפטי
  • בהליך הגישור ישנה סודיות מלאה של שני הצדדים, ללא חשיפת פרטים אישיים.

עורך הדין שחר שוורץ – גישור משפחתי רגיש ומקצועי

עורך הדין שחר שוורץ הינו משרד עורכי דין בתל אביב העוסק בענייני משפחה. עורך הדין שוורץ הינו מגשר מוסמך, בעל  היכרות מעמיקה עם התחום המשפחתי וניסיון רב. אלה מאפשרים לו לנהל את הליכי הגישור בצורה רגישה, מקצועית ומכבדת, תוך הרכבת הסכם לשביעות רצונם של שני הצדדים.

 

לפתרון המחלוקות בצורה משביעת רצון, צרו קשר עם עורך הדין שחר שוורץ